Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v období od 30.7. do 8.8. 2021 je naše společnost z důvodu firemní dovolené uzavřena a budeme čerpat síly do naší další činnosti. V tomto období nebude docházet k vyřizování objednávek. Expedice bude obnovena hned následující pracovní den po dovolené, což je pondělí 9.8. 2021. Děkujeme za pochopení a i Vám přejeme krásně prožitou dovolenou!

Novinky

Čím uctít vaše hosty? Lahodnou kávou!

 

Zná to asi každý. Zazvoní zvonek a za dveřmi stojí nečekaná a neohlášená návštěva. Jakmile ji pozvete dál, měli byste jí připravit drobné pohoštění. V ledničce byste pro tyto případy měli mít pár kvalitních surovin, ze kterých rychle a jednoduše zhotovíte pochoutky, které můžete vašim hostům naservírovat. Přijdou-li i se svými dětmi, pak nezapomeňte ani na ně. V zásobě mějte vždy kousek něčeho sladkého – malé ratolesti totiž sladkosti milují. Rozhodně nepohrdnou želatinovými či karamelovými bonbony, radost jim udělají také výrobky v čokoládě nebo tolik oblíbená barevná lízátka v různých příchutích. Přichystat nezapomeňte také něco k pití. Dětem bude stačit limonáda, dospělým můžete nabídnout i skleničku něčeho ostřejšího. Nebo dobrou pohodu podtrhněte chutnou kávou.

 V HLAVNÍ ROLI KVALITA

Lahodnou kávu jako z kavárny si můžete připravit i v pohodlí vašeho domova. Stačit jen dodržet určitá pravidla. Ze všeho nejdůležitější je samotná surovina. V běžném obchodě se o jejím původu nedozvíte nic, často postrádá charakteristické vůně, o její chuti nemluvě.Vyrazte proto do specializovaných prodejen a investujte do kvalitní zrnkové kávy, kterou kupujte vždy nemletou. Skladujte ji v temnu a ve vzduchotěsných nádobách, právě vzduch je totiž jejím největším nepřítelem. Bohužel ne každý si její konzumaci může dovolit, například kvůli zdravotním problémům, vhodná není ani pro těhotné a kojící ženy. Mějte tedy v záloze i alternativu v podobě kávy bez kofeinu. Její chuť je stejná jako u té klasické a vaši hosté ocení, že se nemusí zříkat svého šálku.

 KÁVA JAKO Z KAVÁRNY

S její přípravou vám pomůže profesionální kávovar. Ačkoli je investice do něj trochu vyšší, rozhodně se vám vyplatí. Sáhněte například po značce NuovaSimonelli, která vyniká zkušenostmi i tradicí. Kávovar se o všechno postará, na vás tak hlavně zůstává udržovat přístroj v čistotě - káva je totiž hlavně o ní. Pravidelně ho tedy čistěte od zbytků, které po přípravě zůstanou. Aromatické oleje z kávy totiž ulpívají na veškerém vybavení a odporná pachuť pak přechází do nápojů. A to určitě nechcete. Tak, oslňte vaše hosty kávou jako z kavárny!

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel webu CukrovinkyNej.cz, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace